Poligrafia Wilanów, Gdynia, Gdańsk

Wizytówki

W naszej ofercie są wizytówki z foliami błysk lub mat, jedno lub dwustronnie, składane, na papierze ozdobnym, złocone lub srebrzone, wypukłe, wszystkie gramatury papieru

Druk: technologia cyfrowa i offsetowa

Format: 85x55, 90x50 i 65x65

Niskie nakłady realizujemy w ciągu tego samego dnia.

Pakiet start-up dla nowych firm: wizytówka, pieczątka i papier firmowy w specjalnej cenie.

Kalendarze

Trójdzielne, jednodzielne, spiralowane, na biurko, z listwą – wielostronne, szkolne i książkowe (kalendarzo-notesy)

Kalendarze z własną grafika lub zdjęciami, mały nakład – doskonały pomysł na prezent w rodzinie.

Ulotki

Nasza oferta: ulotki jedno i dwustronne, składane standardowe i niestandardowe, wszystkie rodzaje i wykończenia papieru, połysk i mat

Druk: technologia offsetowa i cyfrowa

Papier: 130g, 170g, 250g i 300g błysk i mat

Formaty: A7, A6, A5, A4, A3 i DL

wszystkie nakłady od 50 egzemplarzy

Niskie nakłady realizujemy w ciągu tego samego dnia.

Papier firmowy

Duży wybór gramatur i wykończenia papieru

Pakiet start-up dla nowych firm: wizytówka, pieczątka i papier firmowy w specjalnej cenie.

Niskie nakłady realizujemy w ciągu tego samego dnia.

Katalogi

Szyte i klejone, duży wybór gramatur i wykończenia papieru

Roll-upy

Rollup jest dzisiaj powszechnie stosowany podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Nowoczesny system reklamowy o prostej konstrukcji i montażu z aluminiowym stelażem, z zamocowaną na nim grafiką na odpowiednim materiale. Taka konstrukcja pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.

Dostępne rozmiary:
85 x 200 cm, waga 3 kg
100 x 200 cm, waga 3.5 kg
120 x 200 cm, waga 4 kg

Plakaty, wyklejki na witryny, inne

Plakaty standardowe, jedno i dwustronne, z folią lub lakierowane

Wyklejki witryn, okien i drzwi – jedno i dwustronne

Wizytówki Warszawa Wilanów, Gdynia – oferta Mail Boxes ETC.

Wizytówka – czym jest?

 

Z punktu widzenia poligrafii, to kawałek kartonika z danymi kontaktowymi do nas i firmy, którą reprezentujemy. Ten kawałek kartonika jest w dzisiejszych czasach niezbędny gdy posiadasz swoją firmę. To przecież okazja do zaprezentowania siebie, swojej firmy, zwrócenia na siebie uwagi, a często jest to pierwszym krokiem do zdobycia klienta. Dzięki niewielkim kosztom jej wyprodukowania daje doskonałe narzędzie reklamujące firmę/usługi – niezależnie od sytuacji finansowej przedsiębiorcy. Wizytówki są teraz normą i pojawienie się bez nich gdziekolwiek postrzegane jest nawet jako zmarnowanie szansy na pozyskanie klienta. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie ona potrzebna.

Jak powinna wyglądać dobra wizytówka?

 

W świecie wizytówek liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie. Dokładnie przemyślany projekt, zwrócenie uwagi na każdy szczegół, oryginalność oraz ciekawa gra kolorów dają jasny przekaz: właściciel danej wizytówki jest profesjonalistą w każdym calu, jest kreatywny i nie boi się wyzwań. I właśnie taka informacja powinna docierać do każdego, kto otrzymuje od nas kartonik z danymi. Komunikacja wizualna we współczesnym świecie jest niezwykle ważna i ma znaczenie dla kreowania naszego wizerunku. Niech Twoja wizytówka się wyróżni, wybierz subtelne elementy, dzięki którym zwrócisz na siebie uwagę.

Wykonanie wizytówki zostawmy profesjonalistom

 

Jeśli chcemy mieć pewność, że wizytówka którą wręczymy potencjalnemu klientowi przyniesie spodziewany efekt, powinniśmy jej zaprojektowanie powierzyć grafikowi, zaś realizację profesjonalnym firmom drukarskim. Amatorska praca nie jest mile widziana jeśli chodzi o działania biznesowe – w tego typu kontaktach wymagana jest odpowiednia etykieta, którą zapewnić mogą jedynie profesjonalne, niebanalne i wyjątkowe wizytówki które pomożemy stworzyć specjalnie dla Ciebie a jeśli Twój pomysł jest już kompletny i gotowy do wydruku, wybierz odpowiedną poligrafię niezależnie gdzie jesteś, czy to Wilanów czy Śródmieście a może Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto- jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

Warszawa wilanów

Ul. Wiertnicza 115
02-952 Warszawa

22 642 0260

mbe2861@mbe.pl

}

Pon-pt 9:00 – 19:00
Sob 10:00 – 14:00

Gdynia

ul. 10 lutego 32
81-301 Gdynia

58 620 0245

mbe2860@mbe.pl

}

Pon-pt 10:00 – 18:00